نتایج جستجو برای عبارت :

کبوترم

برو برو که خسته ام از شکستنم
من عاصی از هر عشق و هر دل بستنم
کبوترم که پر زدم ز بام تو
بیزارم از نامت به لب آوردنم
آ……..ه
یه روز سراب من و خواب من و شراب من تو بودی و تو
امروز شهاب من و تاب من و عذاب من تو هستی وتو
یه روز بهار من و یار من و قرار من تو بودی و تو
امروز خزان من و زوال من و زیان من تو هستی و تو
ستاره ها رو شمردم نیومدی و نمردم
بیا که جون نسپردم
بیا که جون نسپردم
میون گریه دویدم حباب اشکو دریدم
ندیدمت که ندیدم
ندیدمت که ندیدم
برو برو که خست

تا گریه هست دانه ما بی جوانه نیستتا روضه هست هیچ دلی بی بهانه نیستگر چه دلم گرفته از این روزهای سرداز آتش فراق دلم بی زبانه نیستآقا کبوترم کن و زیر پرت بگیردیگر دلم وسیع شده ، فکر دانه نیستهر جا که جای داده ایم می نشینم وکارم دوباره نق زدن کودکانه نیستتو آمدی و سر زدی و من نبوده امدیدی دوباره هیچ کسی بین خانه نیستمی خواستی که زائر سجاده ام شویدیدی تب عبادت من عاشقانه نیستشاعر: رحمان نوازنی
#مرادریاب
رفتی،اما انگار دریا همچنان رو به روی من است!با همان موج هایی که دوست داشتی!با ماهیکه می درخشد میان سیاهی آسمانآنقدر نزدیک است خیالت به خیالممثل ستاره های چسبیده به افقو انگار،هر لحظه خواهد افتادچون فانوسی میان قایق ماهیگیران!

اینجاکنار ساحل،می رقصند امواج بر روی ساحلو نسیم‌ هایی که هشدار می دهند مرا:کنار ساحل،به صدای دریا گوش بده، تنها به صدا!
آدم ها،/همه این آشناها که می شناسیممی روند،و می روند چون موج ها،زندگی کوتاه است!و ب
آنقدر درگیر درس ها و ایاب و ذهاب بودم که نفهمیدم کی تولدت آمد و کی تمام شد. شب ولادتت بود که بلیطم اکی شد و راهی تهران شدم. صاف رفتم تخت طبقه سوم و ولو شدم تا دم رسیدن. هنسفری میخوانْد: دعای مادرم بوده که منم امام رضایی شدم. حسرت اینکه بعد از چند سال، روز تولدت کنارت نبودم، قلبم را می‌فشُرْد. همه کارها عجله ای شد و فرصت زیارت قبل سفر پیدا نکردم. خودت میدانی که من هیچ وقت حتی یک بار، آن دعای وداع که در زیارت نامه هست، نخواندم. کسی که دلبسته به نور و
دیروز یه گربه اومد کبوتری که رو زمین نشسته بود رو بخوره من نجاتش دادم ولی کبوتر زخمی شده بود. شب آوردمش خونه گذاشتمش توی حموم زخمشو با بتادین تمیز کردم و پاهاش و سینش که پر ازخون شده بود شستم، براش گندم ریختم و آب گذاشتم ولی گردنش کج شده بود نتونست چیزی بخوره منم اذیتش نکردم و رفتم خوابیدم  صبح که اومدم بهش سر زدم دیدم با همون گردن کج داره منو نگاه میکنه حس کردم بهتر شده راه میرفت ولی آب و دونش دست نخورده مونده بود مجبور شدن نوکشو به زور باز کن
دانلود اهنگ چجوری از تو دست بکشم بدون تو نفس بکشم
دانلود آهنگ امام رضا از حامد زمانی - رسانه نوا چجوری از تو دست بکشم بدون تو نفس بکشم تویی که تنها آقا دل سوز منی آرزومه دوباره بیام تو حرمت بدم یه سلام بهونه ی اشکای هر روز منی.. بی تو می میرم آقام یه فقیرم ...
دانلود آهنگ کبوترم هوایی شد + متن + MP3 - آپ موزیک ♬♫پنجره فولاد تو دوای هر چی درده♬♫ کسی ندیدم اینجا که نا امید برگرده ♬♫چجوری از تو دست بکشم بدون تو نفس بکشم♬♫ تویی که تنها آقا دل سوز منی آ
من یه کبوترم تو حرم تو
آب و دون میخورم از کرم تو

امشب دل منو صحن تو برده
مُهر خادمیتون به سینه خورده

ای آسمونی‌ترین، سلطان ایران زمین
امشب دستامو بگیر، امشب گداتو ببین

آقای مهربونا، خورشید آسمونا
جون جوادت امشب، نگاه کن به جوونا

السلطان ابالحسن، آقا شمایی عشق من
ادامه مطلب
من یه کبوترم تو حرم تو
آب و دون میخورم از کرم تو